Strona główna
Praca

Od momentu powstania Fabryki w 1948 roku nasz sukces jest wynikiem ciężkiej pracy i zaangażowania osób pracujących na rzecz firmy. Dzięki temu produkty marki BISON są sprzedawane na całym świecie oraz są cenione za wysoką jakość, wytrzymałość i dokładność. W BISON-BIAL S.A. wysoko cenimy osoby zaangażowane, zorientowane na osiągnięcie założonych celów oraz kreatywne – ludzi, dzięki którym nasza firma rozwija się i zmienia razem z otaczającym nas światem.

Jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu? Jeśli tak, czekamy na Twoje zgłoszenie! W szczególności poszukujemy Inżynierów Procesów, Inżynierów Produktów, Doradców Marketingowych oraz Przedstawicieli Handlowych. W celu uzyskania szerszych informacji w tym zakresie, prosimy o zapoznanie się z listą dostępnych stanowisk, widoczną poniżej.

Jeżeli chcesz aby Twoja kandydatura była brana pod uwagę w rekrutacji na przyszłe stanowiska, prześlij swoje CV na adres praca@bison-bial.pl. Mimo, że preferujemy osoby z doświadczeniem w branży przemysłowej związanym ze sprzedażą, produkcją lub zarządzaniem, nie zawsze jest to wymóg konieczny.

Twój dokument będzie przechowywany z zachowaniem pełnej poufności.

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Opis stanowiska:

  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • prowadzenie rozliczeń należności i zobowiązań,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • aktywna współpraca z pozostałymi działami podczas przygotowywania miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych,
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, kontrola sald kont księgowych,

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, rachunkowość),
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (w szczególności MS Excel),
  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy, dokładność, skrupulatność i umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku księgowej/księgowego
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego,
  • praktyczna znajomość obsługi programów ERP (preferowane SAP),
  • biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny, m.in. dodatki finansowe na wakacje i święta
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Bezpłatny parking